IPC - Slovakia s.r.o., Čierne 1038, 023 13 Čierne

Kategórie

Biele a Gastro odevy

V našej ponuke nájdete aj široký sortiment bielych pracovných odevov s využitím v gastronómii, potravinárstve či zdravotníctve. Náš sortiment ponúka oblečenie pre ženy aj mužov v rôznych strihoch aj farbách. Pokiaľ hľadáte k bielemu oblečeniu farebné tričko alebo polokošeľu, neváhajte si pozrieť našu ponuku TU.

Tieto odevy sú veľmi obľúbené u lekárov, sestričiek, pre rôznych laborantov, ale i študentov na prax. V našej ponuke nájdete za dobrú cenu aj biele plášte. Veľkú časť z uvedeného sortimentu máme skladom ihneď.

V jednotlivých kategóriách u nás môžete nakúpiť:

  • Biele nohavice a sukne v dlhom aj kratšom trojštvrťovom prevedení, v ponuke máme okrem bielych nohavíc aj nohavice pre mäsiarov či nohavice pre čašníkov do gastro prevádzok
  • vrchných bielych odevov Vám odporúčame veľmi obľúbené dámske šaty, rôzne blúzky a halenky, biele fleecové mikiny či biele laboratórne plášte pre ženy aj mužov.
  • Zástery a čiapky sú dôležitou súčasťou pri práci v potravinárstve alebo gastre, pokiaľ pracujete v kuchyni, u nás si určite vyberiete tú správnu zásteru alebo čiapku. V našej ponuke nájdete zástery vyrobené z gumeného materiálu ale aj látkové, či jednorazové.

Neviete si vybrať veľkosť? Nevadí! Radi Vám s výberom tej Vašej správnej veľkosti pomôžeme.

Pokiaľ hľadáte biele oblečenie pre maliarov, sadrokartónistov, neváhajte si našu ponuku ponuku v našich monterkových kolekciach tu.

Nohavice a sukne
Vrchné odevy
Zástery a doplnky

Potrebujete poradiť?
Neváhajte nás kontaktovať!

Zavolajte nám
+421 907 740 777

Napíšte nám
info@chransa.sk

Záruka ceny

Expedícia do 48 hodín

Široký výber produktov

Autorizovaný predajca