IPC - Slovakia s.r.o., Čierne 1038, 023 13 Čierne

Kategórie

Tričká, polokošele a košele

Tričká, polokošele, košele či tričká s dlhým rukávom sú dôležitou súčasťou pracovného odevu,sú vhodné aj na voľný čas. V našej ponuke nájdete tričká rôznych materiálov, farieb či strihov aj veľkostí. Našu širokú ponuku tričiek, tielok, polokošeli zabezpečuje výrobca ako Malfini, CXS, Cerva, Bennon, Portwest a mnoho iných.

V tejto ponúkanej kategórii môžete nájsť:

 • Tričká sú obľúbeným letným oblečením, ktorý osvieži každý pracovný odev, hlavne vďaka veľkej rôznorodosti farieb. Pokiaľ hľadáte tričko vo väčšej konfekčnej veľkosti, máme k dispozícii aj tričká vo veľkosti 5XL.  Informáciu o materiálovom zložení nájdete štandardne v popise konkrétneho výrobku. V ponuke máme tričká s krátkym rukávom aj tričká s dlhým rukávom, ktoré sa častejšie používajú v zime alebo do chladnejšieho pracovného prostredia. Našu ponuku sme rozšírili už aj o vyhrievané tričká na zimu zn.Milwaukee
   
 • Tielka majú využitie nielen v lete, ale sú vhodné aj v zime pod pracovné tričká. Tieto tielka sú vhodné nielen do práce, ale aj na voľný čas.
   
 • Polokošele sú v obľube hlavne pre svoj estetickejší vzhľad celkového pracovného odevu. V našej ponuke máme široký výber farieb. Vďaka športovému vzhľadu majú široké využitie v gastronómii, potravinárstve, farmaceutickom priemysle. Najlepším materiálovým zložením pri polokošeli je kombinácia bavlna, elastan.
   
 • Najpredávanejšia pracovná košeľa počas celého roka je flanelová košeľa. V našej ponuke okrem flanelovej košele nájdete aj košele do kancelárie aj na iné pracoviská.

Ako si správne vybrať tričko, polokošeľu či tielko?

 • Dôležité je mať predstavu o farbe, poznať svoju veľkosť. Pokiaľ svoju veľkosť nepoznáš, radi ti pomôžeme s výberom.
 • Po zvolení konkrétnej farby a veľkosti si premysli, či chceš tričko alebo polokošeľu. Hlavným rozdielom medzi tričkom a polokošeľou je fakt, že polokošeľa má limček. Pokiaľ si sa rozhodol, že nechceš rukávy, máme voľbu aj pre teba – tielko.
 • V našej ponuke nájdeš dámske tričká, pánske aj unisex, ktoré sú vhodné pre pánov aj dámy.

Pokiaľ sa stále nevieš rozhodnúť, nezabudni nás kontaktovať!

Tielka
Košele
Tričká - dlhý rukáv
Tričká - krátky rukáv
Polokošele

Stránky

Potrebujete poradiť?
Neváhajte nás kontaktovať!

Zavolajte nám
+421 907 740 777

Napíšte nám
info@chransa.sk

Záruka ceny

Expedícia do 48 hodín

Široký výber produktov

Autorizovaný predajca