IPC - Slovakia s.r.o., Čierne 1038, 023 13 Čierne

Kategórie

Pracovné vesty

Náš e-shop Vám ponúka dámske aj pánske pracovné vesty. Vesty sú v obľube hlavne z dôvodu voľných rúk, kedy nezavadzajú rukávy. Vesty je možné využiť ako prechodné oblečenie na jar alebo jeseň. Samozrejme v našej ponuke nájdete aj hrubšie zimné vesty.

Ako si vybrať vhodnú pracovnú vestu? Pouvažovať, kde ju budem používať. Či je nutné, aby vesta bola nepremokavá, alebo to chcem len ako doplnok, v prípade chladnejších dní. Preto Vám ponúkame vesty:

  • Zimné zateplené vesty – väčšina týchto viest má vonkajšiu povrchovú úpravu takú, aby bola odolná vode. Tieto vesty je ideálne využiť v zime, pod vestu je možné obliecť mikinu a bez problémov fungovať v teple.
  • Fleecové vesty – v našej ponuke fleecových viest nájdete vesty rôznych výrobcov ako Cerva, CXS, Malfini. Široká škála farieb ponúka Vám ponúka veľa možností na výber. Fleecové vesty sú ideálnou voľbou, keď pracujete vo vnútorných priestoroch. Udržiavajú našu chrbtovú časť v teple. Vhodné pre predavačky do potravín, do skladov s tovarom, do zdravotníckych zariadení, lekární i všetkých výrobných závodov.
  • Samostatnou kategóriou sú reflexné vesty, ktoré môžete u nás nájsť v kategórii reflexné pracovné odevyreflexné vesty. 
Fleecové vesty
Zimné vesty

Stránky

Potrebujete poradiť?
Neváhajte nás kontaktovať!

Zavolajte nám
+421 907 740 777

Napíšte nám
info@chransa.sk

Záruka ceny

Expedícia do 48 hodín

Široký výber produktov

Autorizovaný predajca